ER Design

O nas

Jesteśmy zgranym zespołem architektów i projektantów wnętrz, specjalizujących się w projektowaniu budynków usługowych, mieszkalnych i handlowych oraz projektach wnętrz biurowych, usługowych i mieszkalnych jak również renowacji i adaptacji obiektów zabytkowych.

Nasza filozofia opiera się na twórczym podejściu do projektowania, które dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, jednocześnie zapewniając funkcjonalność i estetykę. Nie ograniczamy się jednym stylem ani trendami – celem naszej pracy jest stworzenie przestrzeni ponadczasowych, które optymalnie wykorzystują dostępną przestrzeń i doskonale wpisują się w potrzeby użytkowników.

Ewa Warot architekt , Ewa Raczkowska architekt

Pracowania została założona w 2007 roku przez Ewę Warot, od tamtej pory pracownia nie tylko się rozwinęła, ale także zdobyła specjalistyczną wiedzę i z powodzeniem zrealizowała projekty o różnorodnej skali i trudności realizacji. Nasze doświadczenie pozwala nam teraz efektywnie odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów, oferując im skrojone na miarę rozwiązania. Dzięki temu podejściu, pracownia ER DESIGN zyskała renomę i lojalność klientów poszukujących nie tylko funkcjonalności, ale również oryginalności i harmonii z otoczeniem.

Nasze projekty są świadectwem ciągłej pasji do tworzenia i optymalizowania przestrzeni, w których ludzie mogą nie tylko mieszkać i pracować, ale przede wszystkim czuć się autentycznie. W ER DESIGN stawiamy na innowacyjność, jakość i detal, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie naszych klientów.

Wnętrze biurowe dla firmy KENO - projektowanie wnętrz komercyjnych ER Design

Ewa Warot

Właścicielka i projektantka główna w pracowni ER DESIGN. Jestem wszechstronną architektką i projektantką wnętrz z bogatym dwudziestoletnim doświadczeniem w kształtowaniu przestrzeni oraz realizacji projektowych wizji.

Moje zawodowe ścieżki rozpoczęły się w Londynie, gdzie przez pięć lat specjalizowałam się w projektowaniu architektonicznym i projektach wnętrz dla nowoczesnych oraz historycznych obiektów w centrum Londynu. Kolejne 15 lat doświadczenia zdobyłam już w Polsce, projektując obiekty o różnorodnej skali i tematyce prowadząc autorską pracownię projektową. Moje doświadczenie i umiejętności pozwalają mi łączyć historyczny kontekst z nowoczesnymi rozwiązaniami, tworząc przestrzenie, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie satysfakcjonujące.

Dobry projekt to coś więcej niż tylko estetyka (choć ta oczywiście również odgrywa istotną rolę). Przede wszystkim chodzi o to, by priorytetowo traktować doświadczenia i potrzeby ludzi korzystających z przestrzeni. Projektowanie architektury czy wnętrz to proces mający na celu polepszenie jakości życia. Przecież to w budynkach spędzamy większość naszego życia.

Posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, co pozwala mi na pełne zaangażowanie w proces twórczy i nadzór nad każdym aspektem projektu. Jestem członkiem Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Izby Architektów.

Po godzinach: entuzjastka jogi, golfa o off-roadu.

Ewa Warot
Ewa Warot

Nasz zespół

Nasze doświadczenie pozwala nam efektywnie odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów, oferując im skrojone na miarę rozwiązania.

Ania Rogowska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, to architekta wnętrz, która wyróżnia się odwagą w używaniu kolorów i wzorów. Jej artystyczne wykształcenie oraz wyjątkowa wrażliwość estetyczna pozwalają jej tworzyć przestrzenie, które zachwycają oryginalnością i wyrazistością.

 

Anna Petrzyk

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Jej solidne wykształcenie architektoniczne zapewnia jej umiejętność tworzenia funkcjonalnych i przemyślanych przestrzeni, a artystyczna wrażliwość dodaje im wyjątkowej estetyki. Dzięki swojej technicznej biegłości i kreatywności potrafi łączyć różne style, tworząc wnętrza, które są zarówno praktyczne, jak i piękne.

Ania Rogowska
Anna Petrzk

Nasz cel i misja

Budynki istnieją dookoła nas, są nieodzowną częścią naszego życia. Dobrze zaprojektowana, inteligentna przestrzeń wpływa pozytywnie na jakość pracy i odpoczynku użytkowników.

Według nas, dobry projekt to przewidywanie potrzeb, staranne planowanie i świadome podejmowanie decyzji w sposób zintegrowany już od samego początku. Jest to bardziej efektywne niż budowanie czegoś, co później wymaga poprawek przez nałożenie warstwy efektownej dekoracji. Dlatego tak bardzo fascynuje nas kompleksowe projektowanie architektury i wnętrz.

Przy projektowaniu wnętrz wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie oraz wiedzę architektoniczną. Projektowane przez nas wnętrza nie tylko wyróżniają się pięknem, estetyką i oryginalnością, ale są również funkcjonalne, zaspokajając praktyczne i ergonomiczne potrzeby użytkowników. Projektujemy wnętrza, które harmonijnie łączą unikalny styl z praktycznością i wymaganiami codziennego użytkowania.

Projektowanie nowych budynków, ich przebudowa czy adaptacja istniejących budynków to dla nas nie tylko zadanie, ale i wyzwanie. Dążymy do stworzenia przestrzeni innowacyjnych i zróżnicowanych, które idealnie odpowiadają oczekiwaniom klienta oraz są efektywne zarówno w procesie budowy, jak i w codziennym użytkowaniu. Nasze projekty są starannie zaplanowane i realizowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, przy zachowaniu najwyższych standardów estetycznych i funkcjonalnych

Zaufali nam

Magna - kancelaria adwokacko-radcowska
HD Dental Centrum Stomatologii
KENO Group
Estetica Medycyna Estetyczna
Otto workforce.eu
Uwędzony Smokehouse
Sacrum - firma pogrzebowa
Radan
Victoria Day Spa
Metroopack - maszyny i opakowania
Emiternet
Osiedle Paryskie
Fundacja Kompleks Zamkowy Stare Tarnowice
ICHEMAD Profarb
Art Reno
Edu Bears
Keno Home
Maja
White Label Coders
Welders
KENO energia

Media o nas

W kategorii Architektura nagrodę Housemarket Silesia Award 2019 otrzymała inwestycja Osiedle Paryskie w Gliwicach. Nagrodę odebrała prezes zarządu Osiedle Paryskie, Dorota Langner-Jopek.